כל מה שחשוב לדעת על סליקת אשראי לעסקים

כל מה שחשוב לדעת על סליקת אשראי לעסקים

במאה ה-21 אין עסק כמעט שחלק גדול מהלקוחות שלו מעוניין לשלם על מוצרים ושירותים באשראי. על-מנת שלא לפספס את כל אותם לקוחות, זקוק העסק לפתרון סליקת אשראי – ובאופן טבעי כדאי להקדיש תשומת לב לבחירת פתרון הסליקה הטוב ביותר.

אבטחת מידע ללא פשרות

הפרמטר החשוב ביותר לגבי סליקת אשראי לעסקים הוא אבטחת מידע ללא פשרות. רק גוף רציני שמתנהל על סמך הפרוטוקולים המתקדמים ביותר בתחום אבטחת המידע יכול להבטיח לכם שקט נפשי, כך שאתם תוכלו להבטיח ללקוחותיכם – וגם לקיים – ביטחון מלא שפרטי האשראי שלהם לא יגיעו לידיים עוינות.

כדאי לזכור שהיקפי פשיעת הסייבר הולכים ומתרחבים ככל שגדלה הנוכחות של כולנו במרחב הדיגיטלי, ולכן עסק שמציע סליקת אשראי חייב לוודא שהוא מוגן היטב.    

סכום הסליקה המקסימלי

סליקת אשראי לעסקים היא שירות שבאופן טבעי נגבה עבורו סכום כסף מסוים מדי חודש. זהו אחד החסמים העיקריים בפני עסקים קטנים, שמבינים כי אין ברירה אלא לאפשר ללקוחותיהם לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלהם ומצד שני חוששים מפני הוצאה קבועה גבוהה יחסית גם כשרמת ההכנסות מהתשלומים באשראי נמוכה.

בהתאם ההמלצה היא לפנות לגוף שמציע חבילות גמישות בהתאם להיקפי הסליקה הצפויים לכם, וכמובן מאפשר לעבור ממסלול למסלול אם ישנה התרחבות בפעילות העסקית.

סליקת אשראי לעסקים דרך מסוף

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון כשמחפשים פתרונות סליקת אשראי לעסק קטן הוא מסוף. הכוונה היא לאותו מכשיר פיזי שבו מעבירים את כרטיס האשראי, כשבימינו לא כל עסק זקוק למכשיר זה שכן ישנם עסקים קטנים רבים שגובים את התשלומים דרך האינטרנט. בהתאם הבחירה הנכונה היא בסליקה ללא מסוף, אופציה שתוזיל את עלות הסליקה.

עמוד תשלום מאובטח באינטרנט

עבור אותם עסקים שמבקשים לגבות כסף באשראי דרך האינטרנט ישנו צורך בעמוד תשלום מאובטח. מומלץ להעדיף פתרונות סליקת אשראי לעסקים שמאפשרים גמישות מבחינת עיצוב אותו עמוד תשלום – במקרים רבים לעמוד זה יש השפעה על הנכונות של הלקוח לעבור גם את השלב האחרון בעסקה, שלב התשלום, וחבל כמובן לפספס לקוחות רק בגלל עמוד תשלום לא מדויק.

Comments are closed.