האם כדאי לך להיות מדריך עבודה בגובה?

האם כדאי לך להיות מדריך עבודה בגובה?

אתה נמצא היום בשלב שבו אתה חושב איך תוכל לשפר את הקריירה שלך? עד היום עבדת בתור אחראי עבודה או מנהל פרויקטים במבנים שונים ואתה חושב על הרחבת המקצוע? אם כך, ברור מדוע חשבת להיות מדריך של עבודה בגובה, כי להיות מדריך עבודה בגובה זה אומר להשתלב בלא מעט פרויקטים מעניינים. בישראל של ימינו, כאשר בכל יום נבנים עוד ועוד גורדי שחקים, זה ברור מדוע למי שיש רישיון למדריך של עבודה בגובה יש גם לא מעט פרנסה. לכן, מעבר לעניין ולאתגר שיש במקצוע כזה, מדובר גם על תחום שלא חסרה בו עבודה, אז למה לחשוב פעמיים?

מה לומדים במסגרת קורס מדריך עבודה בגובה?

ראשית, כדאי שתדע שהיום אתה יכול לעשות קורס מדריך עבודה בגובה בלא מעט מקומות ולכן זה טבעי שתהיה לך דילמה לגבי בחירת מקום הלימוד המתאים לך ביותר. שנית, חשוב לקחת בחשבון את השאלה מה בדיוק כוללים הלימודים, כי אם יש משהו בטוח, זה שאתה לא צריך להתפשר על בחירת הקורס הכי נרחב ומעניין שיש. ברוב המקרים כאשר מדברים על קורסים של מדריכי עבודה בגובה מדברים על קורסים שנוגעים בנושאים כמו:

  • הכרת הציוד
  • הכרת הסולמות
  • הכול על פיגומים
  • סלי הרמה
  • במות הרמה ועוד

ההמלצה שלנו, בבואך לבחור את הקורס המתאים לך, היא לבחור קורס כמה שיותר מעמיק כי כך תסיים את הלימודים לא רק עם תעודת מדריך עבודה בגובה אלא גם עם ידע נרחב.

האם תתקבל ללימודים?

ברוב המקרים התשובה תהיה חיובית כי מעבר לידע טכני בסיסי לא צריך להגיע לקורס כזה עם תעודות או תארים. מה שכן, חשוב להבין שכיוון שהעבודה בתור מדריך לעבודה בגובה כוללת אחריות רבה על חייהם של אנשים – במסגרת הלימודים יש לא מעט מבחנים. במילים אחרות, מדובר על קורס רציני ומקצועי לכל דבר ולכן עדיף שתלמד אותו רק במקום מצוין. אתה תראה שתיהנה מאוד מהעבודה אחרי סיום הלימודים, אז למה לדחות את הדברים עוד ועוד אם אתה יכול להתחיל ללמוד כבר מחר?

Comments are closed.