מהו טיפול אנטי אייג'ינג

מהו טיפול אנטי אייג'ינג

מה כולל הטיפול

אם בעבר היה נהוג לחשוב כי טיפול אנטי אייג'ינג מיועד לנשים בנות 40 ומעלה, הרי בשנים האחרונות ניתן להבחין כי גם נשים צעירות מחליטות לבצע את הטיפול במטרה לשמור על עור הפנים. בשל השינויים באקלים הבאים לידי ביטוי בזיהום אוויר, נזקי שמש ונוסיף לכך תזונה לקויה – נשים רבות בוחרות לבצע את הטיפול על מנת לשמור על עור הפנים.

תחזוקת העור בגיל צעיר מסייעת לשמירה על מראה עור חלק ונקי ומובילה לחסכון משמעותי של אלפי שקלים בגיל מבוגר יותר. נוסף על כך יש לזכור כי טיפול בקמט קטן יעיל יותר בהשוואה לטיפול בקמטים גדולים.

החשיבות של טיפול אפקטיבי אצל קוסמטיקאית

הזכרנו את חשיבות תחילת הטיפולים אבל חשוב מאד לבצע בחוכמה את הבחירה היכן לטפל. כיום ניתן למצוא לא מעט מכונים שונים המעניקים טיפול אנטי אייג'ינג ולכן ההמלצה היא לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את המקום הטוב ביותר. הגעה אל קוסמטיקאית מומחית אשר תבצע אבחון מקיף של עור הפנים ותמליץ על שימוש בחומרים מתאימים תוביל להצלחה של הטיפול.

נדגיש כי קיים הבדל בין קוסמטיקאית ובין קוסמטיקאית רפואית. קוסמטיקאית מעניקה מענה בסיסי לצרכים של העור תוך שימוש בחומרים בעלי אחוז פעילות נמוך. לעומת זאת, קוסמטיקאית פרא רפואית הינה אשת מקצוע אשר מוסמכת להעניק טיפול הכולל שימוש בחומרים פעילים ברמה גבוהה. קוסמטיקאית פרא רפואית מסוגלת להעניק אבחון מקיף יותר של העור ולהוביל לתוצאה רצויה.

חשיבות מכשור מתקדם

במסגרת טיפול אנטי אייג'ינג קיימת חשיבות רבה לבחור קוסמטיקאית אשר עושה שימוש במכשור מתקדם לטובת הצלחת הטיפול. כאשר מדובר על טיפול מסוג זה אין אפשרות רק להסתפק בהתערבות ידנית אלא יש צורך בהתערבות הכוללת מכשור מתקדם. מכאן, בבואכם לבחור מכון לטיפולים חשוב ביותר לבחון את הציוד המתקדם והאם יש ציוד מסוג זה במכון. כיום קיימים מכונים רבים ולכן ההמלצה היא להתייעץ עם לקוחות קודמים במטרה לבחון את ההיצע וכך לקבל החלטה בהתאם אשר תשפיע על מראה עור הפנים שלכם.

Comments are closed.