מה כלול בשירותי הובלות קטנות בתל אביב?

מה כלול בשירותי הובלות קטנות בתל אביב?

זקוקים לשירותי הובלות קטנות בתל אביב? רוצים לדעת מה כלול בשירות שאתם מקבלים, ולהיות מסוגלים להעריך האם הצעת המחיר המוצעת לכם הינה הצעת מחיר משתלמת ומתאימה לצרכים שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

היום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות העוסקות בתחום של הובלות קטנות בתל אביב, אך למרות שהתיאור של החברה אולי זהה, לא תמיד השירות עצמו הוא זהה. ישנן חברות המציעות מחירים שבמבט ראשון נראים יקרים מאוד, אך הם כוללים בתוכם שירותים שלא כל חברה מעניקה, ועדיף לבחור בהם מאשר במחירים זולים מאוד שלא כוללים יותר מידי דברים מלבד ההובלה עצמה.

אז מה כדאי לוודא כי קיים בתוך חבילת השירות שאתם עומדים לרכוש? הנה הפרטים המלאים:

  • העמסה ופריקה – וודאו כי חבילת השירות שאתם רוכשים כוללת העמסה ופריקה של כל התכולה אותה אתם רוצים להעביר. ישנם שירותי הובלות קטנות בתל אביב הכוללים את ההובלה עצמה בלבד, וישנם שירותים בהם כלולים גם אנשי צוות אשר יגיעו אל המקום, יעמיסו את התכולה על משאית ההובלה, ויפרקו אותה במקום הדרוש על פי הדרישות והצרכים שלכם.

שימו לב כי החברה מודעת למקום ממנו מעמיסים, ולמקום בו פורקים. אם מדובר בקומה גבוהה ללא מעלית, ייתכן כי הדבר ייקר את השירות, ואתם לא רוצים לגלות זאת ברגע האחרון כאשר הצוות כבר מגיע לבצע את ההובלה ואין לכם יותר מידי ברירה.

  • אחריות על התכולה – עוד דבר שכדאי לבדוק הוא האם החברה מעניקה אחריות על התכולה שהיא מעבירה באמצעות פוליסת ביטוח ייעודית. כך אתם יכולים להיות בטוחים כי אם מכל סיבה שהיא (תאונה, שוד, חפצים שנפלו בתהליך ההעברה ועוד) נגרם נזק לתכולה שלכם, תוכלו לקבל פיצוי על אותה תכולה ולא להישאר עם חפצים ניזוקים ללא שיפוי מתאים.
  • הובלה פרטית – גם אם מדובר בהעברה של כמה פריטים בודדים, וודאו כי החברה מבצעת הובלה עבורכם בלבד באותו הזמן ולא ללקוחות נוספים בכדי למנוע עיכובים או פריטים שיילקחו על ידי לקוח אחר מבלי לשים לב.
Comments are closed.